top of page

11e Kniepertjestoernooi in 2017

Overzicht behaalde punten deelnemers DTVW op  11e kniepertjestoernooi d.d. 7 januari 2017 te Winterswijk

A-poule            Aantal deelnemers: 30                    Plaats eindklassering

  1. Leo Buitink                      137 punten                                01

  2.  Marcel Aalbers                  134 punten                                02

  3. Herman Prinsen                   127 punten                                03

  4. Marijke Tiben                    116 punten                                08

  5. Wim Hennink                      112 punten                                10

  6. Peter Nijmolen                   104 punten                                16

  7. Dictus Aardema                    97 punten                                18 gedeelde

 8.Herman Blomer                     97 punten                                18 gedeelde

 9.Jan Willink                       93 punten                                24

10.Stienke Aardema                   92 punten                                25

11.Annet Kuipers                     87 punten                                26 gedeelde

12.Annie Vriesen                     85 punten                                28

13.Ton v.d. Berg                     71 punten                                30

 

B-poule               Aantal deelnemers: 12               Plaats eindklassering

 1. Appie Mentink                   102 punten                                03

 2. Frits Dijkgraaf                  94 punten                                06

 3. Dinie de Koning                  90 punten                                07

    Joop Westerhuis                  90 punten                                07 gedeelde

 5. Tonny Hoopman                    88 punten                                09

 6. Dinie v.d. Berg                  85 punten                                11

 

Eindstand:

A-poule

Dames

1e   Mariëlle Sticker Lichtenvoorde  124 punten

2e   Brigitte Sticker Dinxperlo      123 punten

3e   Marijke Tiben Winterswijk       116 punten

 

Heren

1e  Leo Buiting  Winterswijk         137 punten

2e  Marcel Aalbers Winterswijk       134 punten

3e  Herman Prinsen Winterswijk       127 punten

 

B-poule

Dames

1e  Truus Schutten  Lichtenvoorde    108 punten

2e  Maria Waalders  Lichtenvoorde    100 punten

3e  Sjany de Graaf  Lichtenvoorde     95 punten

 

Heren

1e  Jan Zemmelink  Ruurlo            106 punten

2e  Appie Mentink  Winterswijk       102 punten

3e  Frits Dijkgraaf  Winterswijk      94 punten

 

Aanmoedigingsprijs:

Anita Schuurman Dinxperlo

 

Ton van den Berg kreeg namens zijn vereniging DTVW een bloemetje aangeboden

bottom of page