top of page

Info competitie 2018 - 2019

  Vastgestelde competitiedagen 2018 - 19 

                                                   30-09-2018    Dinxperlo       

                                   21-10-2018    Winterswijk        

                                   25-11-2018    Eibergen  

                                   16-12-2018    Lichtenvoorde   

                                   27-01-2019    Dinxperlo

                                   24-02-2019    Winterswijk  

                                  17-03-2019     Eibergen

                                    7-04-2019     Dinxperlo 

 

16 juli 2018

  

team indeling  2018 - 2019  

Madeux speelt als res bij team 1 en 2

** Dictus res DTVW 2  bij 3 spelers

Bijgewerkt 15 november 2018


 Info competitie 2018 - 2019


We spelen a.s. Seizoen eerst 4 voorronden in poules van 3 een dubbele competitie waarna we de balans opmaken wie er promoveert en wie degradeert.  (hetzelfde als vorig seizoen) 


Na  de vier voorronden worden de teams ingedeeld in drie 9 kampen en hierin komt elk team 2x uit tegen de andere teams. 


We hebben a.s. seizoen dus 3 klassen! 


In het totaal doen 27 teams mee aan de competitie ,waarvan ook twee teams van Appoldro uit Apeldoorn (da's nieuw) 
Ondanks het redelijk goede verloop van de competitie eindfase van vorig seizoen

(slecht een enkele wanklank over de arbitrage)

zijn we blij dat we a.s. seizoen weer over twee scheidsrechters per veld beschikken. 


Wel willen we benadrukken dat de focus op de wedstrijd ligt en niet op het veld ernaast. 
Mocht je problemen hebben met tellen en het gebruik van de telborden : oefen dat dan even. 


De stelregel blijft: de scheidsrechter beslist! Bij onzekerheid geef een Let! 


Vraag: Mag een speler van een lager team ,op een speeldag in twee teams uitkomen?  
Dus invallen in een hoger team?  
Dat mag als er aan een aantal voorwaarden wordt voldaan:  

 

1.  Je bent een speler uit een lager team

 

2. Je valt niet in in een lagere klasse/poule

     (wat dit seizoen wel voorkwam dat een hoger team  in een lagere klasse speelde)

 

3. Je mag niet vaker dan 3 wedstrijddagen invallen.

Alle wedstrijddagen beginnen we om 9.00 uur (meestal is de zaal al om 8.30 geopend) 

Indeling 
A.poule veld 1                                           B.Poule veld 2                                         C.Poule veld 3 
    Dios 1                                                         Litac 2                                                        Litac 3 
    SSS Irene 1                                                SSS Irene 2                                               DTVW 1 
    Litac 1                                                        Appoldro 1                                                 DTVW 2 
 
D.Poule veld 4                                         E.Poule veld 5                                           F.Poule veld 6 
    Appoldro 2                                               Yapton 1                                                     DTA 1 
    DTVW 3                                                    Dios 2                                                         DTR 1 
    Litac 4                                                        Litac 5                                                        DTVW 5   
 
G.Poule veld 7                                         H.Poule veld 8                                           I .Poule veld 9 
    DTR 2                                                        Pr.Margriet 1                                             Pr.Margriet 2 
    Litac 6                                                        Litac 7                                                         DTR 3 
    DTVW 4                                                     Dios 3                                                         Dios 4  
     
                                                             Dios  =  voormalig Represta 
                                                             DTR  =  Ruurlo  

bottom of page